LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Ċellula BifaċjaliTeknoloġiji tal-Moduli
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 132 (6x20) |
| Dimensjonijiet | 2382 x 1134 x 33mm |
| Piż | 33.8kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem / Wara | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25°C, AM1.5G NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20°C, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 34 |
| Paletti għal kull kontenitur | 20 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 680 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 30A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.29%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.25%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com