LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Ċellula BifaċjaliTeknoloġiji tal-Moduli
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 156 (6x26) |
| Dimensjonijiet | 2465 x 1134 x 33mm |
| Piż | 34.8kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem / Wara | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25°C, AM1.5G NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20°C, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 34 |
| Paletti għal kull kontenitur | 16 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 544 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 30A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.29%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.25%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com