| PROĠETT ELETTRIKU | PARAMETRI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Qawwa massima | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Vultaġġ operattiv ottimali | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Kurrent operattiv ottimali | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Vultaġġ taċ-ċirkwit miftuħ | Vok(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Kurrent ta' ċirkwit qasir | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Firxa tat-temperatura operattiva tal-modulu | ℃ | -40℃ ~ +85℃ | |||
| Vultaġġ massimu tas-sistema | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Kurrent massimu tal-fjus | A | 25 | |||
| Firxa ta' tolleranza tal-qawwa | % | 0~+3% | |||
| *STC (Ċirkostanzi standard tat-test): Irradjazzjoni frontali 1000W/m², Temperatura taċ-ċellula 25℃, Spettru AM1.5. | |||||
| Temperatura operattiva nominali taċ-ċellula | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Koeffiċjent tat-temperatura massima tal-qawwa | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Koeffiċjent tat-temperatura tal-vultaġġ taċ-ċirkwit miftuħ | Vok | %/℃ | -0.24 |
| Koeffiċjent tat-temperatura tal-kurrent ta' ċirkwit qasir | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Livell ta' sigurtà | Klassi II |
| Garanzija tal-prodott | 12-il sena ta' materjali u teknoloġija tal-prodott |
| Garanzija tal-enerġija | Qawwa tal-ħruġ lineari ta' 25 sena |
| *L-attenwazzjoni fl-ewwel sena hija ta' 2%. Mis-sena ta' wara, it-tnaqqis annwali huwa inqas minn 0.5%. Il-qawwa tal-modulu mhijiex inqas minn 80% fil-25 sena. | |
| Tip ta' ċellula | Ċellula TOPCon 182 × 91mm |
| Arranġament taċ-ċelloli | 144 biċċa (12×12) |
| Daqs tal-modulu | 2260x1219x2.7mm |
| Piż tal-modulu | 7.44kg |
| Kaxxa tal-ġonta | Klassifikazzjoni tal-għeluq IP68 |
| Kejbil tal-ħruġ | 4mm², tul nett tal-kejbil ta' 500mm. It-tul tal-kejbil jista' jiġi personalizzat |
| Tip ta' konnettur | Kompatibilità tal-MC4 |
| Qafas | Mhux Applikabbli |
| Tagħbija statika ta' quddiem (pressjoni tas-silġ) | 5400Pa |
| Tagħbija statika ta' wara (pressjoni tar-riħ) | 2400Pa |
| Trasport | Trakk tal-Pjattaforma 13-il metru | Trakk tal-Pjattaforma 17.5m | Kontenitur 20°C | Kontenitur 40°C |
|---|---|---|---|---|
| Daqs | 13-il metru | 17.5m | 20°C | 40°C |
| Pallet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Biċċa/Pallet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Biċċiet totali | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Daqs tal-ippakkjar (Pallet) | 2320 * 1110 * 1400mm | |||
| Qawwa massima (W) | Effiċjenza tal-Konverżjoni | Piż | Garanzija tal-Prodott | Garanzija tal-Enerġija | Daqsijiet tal-Moduli | Arranġament taċ-Ċelluli |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x1219x2.7mm | 144 biċċa (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x1110x2.7mm | 132 biċċa (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x1020x2.7mm | 120 biċċa (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x918x2.7mm | 108 biċċa (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x825x2.7mm | 96 biċċa (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x735x2.7mm | 84 biċċa (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 2260x644x2.7mm | 72 biċċa (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 1545x425x2.7mm | 72 biċċa (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 1150x927x2.7mm | 54 biċċa (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | 12-il sena | 25 sena | 1750x1150x2.7mm | 80 biċċa (8x10) |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com