LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Teknoloġiji tal-Moduli taċ-Ċelloli Bifaċjali
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 96 (6x16) |
| Dimensjonijiet | 1762 x 1134 x 30mm |
| Piż | 24.0kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 435W | 326W | 440W | 330W | 445W | 334W | 450W | 338W | 455W | 342W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25°C, AM1.5G NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20°C, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 500W | 506W | 512W | 518W | 523W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 544W | 550W | 556W | 563W | 569W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 36 |
| Paletti għal kull kontenitur | 26 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 936 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 30A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.29%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.25%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com