LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Ċellula BifaċjaliTeknoloġiji tal-Moduli
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 132 (6x22) |
| Dimensjonijiet | 2384 x 1303 x 35mm |
| Piż | 38.5kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem / Wara | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25°C, AM1.5G NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20°C, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 32 |
| Paletti għal kull kontenitur | 18 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 576 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 35A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.30%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.24%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com