LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Ċellula BifaċjaliTeknoloġiji tal-Moduli
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 120 (6x20) |
| Dimensjonijiet | 2172 x 1303 x 35mm |
| Piż | 35.0kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem / Wara | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20ºC, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 32 |
| Paletti għal kull kontenitur | 18 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 576 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 35A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.30%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.24%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.04%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com