LECO TIP NTeknoloġija taċ-Ċelloli
Teknoloġija taċ-Ċelloli Nofs Maqtugħin SMBB
Ċellula BifaċjaliTeknoloġiji tal-Moduli
Prestazzjoni Eċċellenti ta' LID Baxxa Kontra l-PID
Inqas Effetti ta' Shading ta' Hot Spot
Qawwa tal-Ħruġ Ogħla BOS & LCOE Aktar Baxxi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Kwalità Standard IEC61215/IEC61730
● Testijiet tal-Melħ/Ċpar/Ammonja IEC61701/IEC62716
| Ċelloli Solari | Mono tat-tip N |
| Numru ta' Ċelloli | 108 (6x18) |
| Dimensjonijiet | 1961 x 1134 x 33mm |
| Piż | 27.8kg |
| Ħġieġ ta' Quddiem / Wara | Ħġieġ semi-ittemprat miksi b'2.0mm |
| Qafas | Liga tal-aluminju anodizzata (tagħbija għolja rinforzata mhux obbligatorja) |
| Kaxxa tal-Ġunzjoni | Klassifikazzjoni IP68 (3 dijodi bypass) |
| Kejbils tal-Ħruġ | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| It-tul jista' jiġi personalizzat | |
| Konnetturi | Kompatibbli mal-Mc4 |
| Test tat-tagħbija mekkanika | Quddiem 5400Pa / Wara 2400Pa |
| KLASSI TAL-QAWWA | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Qawwa massima (Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| Vultaġġ taċ-Ċirkwit Miftuħ (Voc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Kurrent ta' Ċirkwit Qasir (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Vultaġġ fil-Qawwa Massima (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Qawwa Massima Kurrenti (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| EFFIĊJENZA TAL-MODULU (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Irradjazzjoni 1000W/m², temperatura taċ-ċellula 25ºC, AM1.5G
NMOT: Irradjazzjoni 800W/m², temperatura ambjentali 20ºC, veloċità tar-riħ 1m/s, AM1.5G
| Qligħ ta' wara | Parametru | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Qawwa massima (Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Qawwa massima (Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Qawwa Massima (Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| STC tal-Effiċjenza tal-Modulu (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Kontenitur | Kwartieri Ġenerali ta' 40' |
| Biċċiet għal kull pallet | 34 |
| Paletti għal kull kontenitur | 24 |
| Biċċiet għal kull kontenitur | 816 |
| Temperatura tal-Modulu Operattiv | -40℃ sa +85℃ |
| Vultaġġ Massimu tas-Sistema | 1500 DC (IEC) |
| Klassifikazzjoni Massima tal-Fjusijiet tas-Serje | 30A |
| Tolleranza tal-Qawwa | 0/+5W |
| Temperatura Nominali tat-Tħaddim (NMOT) | 45±2℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Pmax | -0.29%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura tal-Voc | -0.25%/℃ |
| Koeffiċjent tat-Temperatura ta' Isc | +0.045%/℃ |
ALife Solar Technology Co., Ltd.
Telefon/Whatsapp/Wechat:+86 13023538686
Indirizz elettroniku: gavin@alifesolar.com
Bini 36, Hongqiao Xinyuan, Distrett ta 'Chongchuan, Belt ta' Nantong, iċ-Ċina
www.alifesolar.com